Отзывы о компании Dvido Home Store
- Марія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вельми дякуємо за Ваш позитивний відгук. Звертайтесь до нас ще!
Всього найкращого!
- Комментарий продавца
- Ирина Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за покупку та Ваш відгук. Звертайтесь до нас ще!
На все добре!
- Комментарий продавца
- Зоряна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якісно,швидко,модно
- Комментарий продавца
Зоряна, дякуємо Вам за замовлення та Ваш, такий приємний, відгук. Звертайтесь до нас ще!
На все добре!
- Комментарий продавца
- Марія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, качество очень хорошее, доставка быстрая , все очень понравилось
- Комментарий продавца
Марія, велике дякуємо за позитивний відгук! Звертайтесь до нас ще.
Приємного користування та всього найкращого!
- Комментарий продавца
- Наталья С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказывали накидки на стулья, всё супер, цвет, цена, размер. Рекомендую
- Комментарий продавца
Радіємо, що Вам все сподобалось. Дуже дякуємо за замовлення та такий приємний відгук.
Всього найкращого! - Наталья
Спасибо. Взаимно
- Комментарий продавца
- Наталія У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сподобались подушки. Підійшли ідеально! Дякую!
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо за довіру та придбані подушки. Звертайтесь до нас ще.
Приємного користування та всього найкращого!
- Комментарий продавца
- Наталія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та Ваш відгук. Звертайтесь до нас ще!
На все добре!
- Комментарий продавца
- Ольга Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сподобались!
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо за довіру та придбані подушки. Звертайтесь до нас ще.
Приємного користування та всього найкращого!
- Комментарий продавца
- Яроцкая О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дуже дякуємо за покупку та Ваш фідбек, він важливий для нас. Звертайтесь ще.
Всього найкращого!
- Комментарий продавца
- Марина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вітаємо Марино! Нам прикро, що ми з Вами не зв'язалися, але до Вас неможливо додзвонитися. Ви оформили замовлення 10.09 о 21:38, оскільки це не робочий час, ми намагалися зв'язатись з Вами 11.09, але, на жаль, безрезультатно, телефонували декілька разів . Також телефонували і 12.09 , ніхто не відповідає. Можливо, у замовлені Ви вказали невірний номер телефону?
- Комментарий продавца

